StoreSafe program by Alva

Czy wiesz ile kosztują Cię straty wynikające z psucia się owoców, warzyw i innych produktów spożywczych?

Pamiętaj, że wdrożenie właściwych procesów zapewniających bezpieczeństwo HACCP żywności, którą przygotowujesz jest kluczowe dla Twoich klientów, marki i biznesu.

Dlatego właśnie proponujemy program StoreSafe Store Fresh by Cambro stanowiący kompleksowe podejście do bezpieczeństwa żywności przy zachowaniu optymalnego świeżości i jakości jedzenia.

Połączenie produktów Cambro, procesów i szkolenia, sprawia, że StoreSafe Store Fresh wspiera najlepsze praktyki HACCP we wszystkich krytycznych punktach gastronomii począwszy od przyjmowania, przygotowywania i i utrzymywania na serwowaniu, dostawach i czyszczeniu kończąc.

Certyfikowany specjalista Cambro może nieodpłatnie przeprowadzić audyt w Twoim hotelu czy restauracji. Dowiesz się z niego czy odpowiednio zabezpieczasz siebie i swoich klientów przed ryzykami wynikającymi z zatruć pokarmowych oraz pomoże zoptymalizować zysk.

Możesz nie być świadomy tego, że nawet drobne usprawnienia mogą zwiększyć Twój profit o 5%!

Z audytu dowiesz się między innymi na jakie ryzyka jesteś narażony, jak ich unikać i jakie są sprawdzone rozwiązania związane z przechowywaniem produktów, przygotowywaniem, serwowaniem i dostarczaniem gotowych do spożycia posiłków.

Zapisz się już dziś na nieodpłatny audyt StoreSafe Store Fresh by Cambro. Skontaktuj się pod adresem audyt@alva.com.pl , napisz gdzie i jaki biznes prowadzisz oraz z jakimi problemami się borykasz. Jesteś przekonany, że iż doskonale spełniasz normy HACCP?. Zaroś nas na audt a certyfikowany audytor potwierdzi czy faktycznie tak jest.